Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Tempish - RADICAL 80mm / 84a (sada 4 ks)
Kód: TP-10100004134_1_2 TP-10100004134_1_1 Zvolte variantuSouvisející produkty
Akce
Více barev
162.89 €
–0 %
Tempish - WSX 90 FLS LADY - Vanilla - kolečkové brusle
Skladem online
162.85 €
Akce
150.31 €
–34 %
Tempish - Ayroo Top lady - kolečkové brusle
Skladem online
98.14 €
Více barev
Impala - Lightspeed Inline Skate - White - in-line brusle
Skladem
(1 ks)
148.04 €
Akce
Více barev
175.05 €
–21 %
Tempish - Wenox Top Lady 100 Purple - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
137.65 €
Detailní popis produktu
Tempish - RADICAL 80mm / 84a (sada 4 ks)
Rozměry: 80 x 24 mm
Tvrdost: 84a
Sada: 4ks - na jednu brusli
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | 8592678139325 |
| Průměr koleček: | 80 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 84a |
| Doporučené použití: | Rekreační a sportovní až závodní bruslení. |
| Typ kolečka: | RADICAL |
| Průměr kolečka: | 80 mm |
| Tvrdost kolečka: | 84A |
| Sada: | 4 kusy |
| Počet setů v kartonu: | 50 |
Akce
od 16.45 € až –59 %
SFR - Light Up Inline Wheels - 64, 70, 72 mm - Pink
Skladem
(3 ks)
od 7.84 €
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

