Extra sleva 5% na Divine s kódem DIVINE5 jen do pondělí 18.5.
Extra sleva 10% na Ethic s kódem ETHIC10 jen do pondělí 18.5.
Tempish - WOOW 72mm / 78A kolečka na in-line hokej (sada 4 ks)
Kolečka se vyrábí ve velikostech: 59, 68, 70, 72, 76, 80, 84 mm
Tvrdost: 78A
Rozměr: 72 x 24 mm
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | 8592678049457 |
| Průměr koleček: | 72 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 78a |
| Doporučené použití: | Rekreační a sportovní bruslení |
| Typ kolečka: | WOOD |
| Průměr kolečka: | 72 mm |
| Tvrdost kolečka: | 78A |
| Sada: | 4 kusy |
| Počet setů v kartonu: | 50 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

