Tempish - RADICAL 90mm / 85a (sada 4 ks)
Kód: TP-10100004131_1_1 TP-10100004131_1_2 Zvolte variantuSouvisející produkty
Akce
Více barev
4 245 Kč
–21 %
Tempish - Wenox Top Lady 100 Purple - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
3 338 Kč
Akce
Více barev
2 700 Kč
–46 %
Tempish - Wox Green - Kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
1 458 Kč
Akce
3 800 Kč
–14 %
Tempish - Viber L.E. Lady 90 - Kolečkové brusle
Skladem online
3 244 Kč
Akce
3 490 Kč
–17 %
Tempish - Viber L.E. 80 - Kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
2 877 Kč
Akce
Více barev
2 700 Kč
–46 %
Tempish - Wox Blue - Kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
1 458 Kč
Akce
Více barev
2 375 Kč
–4 %
Tempish - WOX 2.0 LADY - Gold - kolečkové brusle
Skladem online
2 276 Kč
Akce
2 800 Kč
–4 %
Tempish - VEBRA 84 LADY - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
2 683 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - RADICAL 90mm / 85a (sada 4 ks)
Rozměry: 90 x 24 mm
Tvrdost: 85a
Sada: 4ks - na jednu brusli
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Průměr koleček: | 90 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 85a |
| Doporučené použití: | Rekreační a sportovní až závodní bruslení. |
| Typ kolečka: | RADICAL |
| Průměr kolečka: | 90 mm |
| Tvrdost kolečka: | 85A |
| Sada: | 4 kusy |
| Počet setů v kartonu: | 50 |
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 90x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
735 Kč
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 80x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
675 Kč
Novinka
Tempish - Rideon 80x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
675 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

