Tempish - SPRING C 76mm / 85a (sada 4 ks)
Kód: TP-1010000429_1_1Související produkty
Akce
3 600 Kč
–29 %
Tempish - Ezza Lady 90 - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
2 538 Kč
Akce
3 645 Kč
–31 %
Tempish - Ayroo Top lady - kolečkové brusle
Skladem online
2 479 Kč
Akce
Více barev
2 700 Kč
–46 %
Tempish - Wox Green - Kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
1 458 Kč
Akce
3 950 Kč
–4 %
Tempish - WSX 90 FLS - Black - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
3 785 Kč
Akce
Více barev
3 950 Kč
–4 %
Tempish - WSX 90 FLS LADY - Pink - kolečkové brusle
Skladem online
3 785 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - SPRING C 76mm / 85a (sada 4 ks)
Rozměry: 76 x 24 mm
Tvrdost: 85a
Sada: 4ks - na jednu brusli
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | 8592678115435 |
| Průměr koleček: | 76 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 85a |
| Doporučené použití: | Rekreační fitness, sportovní až závodní bruslení |
| Typ kolečka: | SPRING |
| Průměr kolečka: | 76 mm |
| Tvrdost kolečka: | 85A |
| Sada: | 4 |
| Počet v kartonu: | 50 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

