Tempish - CATCH 70mm / 82a (sada 4 koleček)
Kód: TP-10100021_1_1Související produkty
Více barev
2 700 Kč
–48 %
Tempish - Wox Lady Turquoise - Kolečkové brusle
Skladem online
1 400 Kč
Akce
Více barev
4 245 Kč
až –21 %
Tempish - Wenox Top Lady 100 Gold - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
od 3 339 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - CATCH 70mm / 82a (sada 4 koleček)
Tvrdost: 82A
Rozměr: 70 x 24 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | 8595049311184 |
| Průměr koleček: | 70 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 82a |
| Doporučené použití: | Rekreační fitness bruslení. |
| Typ kolečka: | CATCH |
| Průměr kolečka: | 70 mm |
| Tvrdost kolečka: | 82A |
| Sada: | 4 kusy |
| Počet setů v kartonu: | 50 |
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 90x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
735 Kč
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Akce
od 399 Kč až –59 %
SFR - Light Up Inline Wheels - 64, 70, 72 mm - Pink
Skladem
(2 ks)
od 190 Kč
Novinka
Tempish - Rideon 90x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
735 Kč
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

