Prodejna otevřena nově i v sobotu.

Servis

ložiska cisteniServis:

 

V našem pražském kamenném obchodě (více info zde) nabízíme servis, opravu a úpravu longboardů, skateboardů, freestyle/městských/dětských koloběžek, trekových bruslí a dalších sportních potřeb.

U longboardů, skateboardů a koloběžek provádíme běžné úkony jako výměnu ložisek, nalepení gripu (na novou nebo čistou desku) a sestavení z komponentů a to zcela zdarma. U složitějšího servisního úkonu, řešíme cenu individuálně.

Provádíme kompletní renovace a opravy longboardů, skateboardů, trekových bruslí a dalšího sortimentu. Pokud máte svůj oblíbený kousek a nechcete se s ním ještě rozloučit, přineste ho k nám a my vám ho opravíme. Zajistíme nový grip, opravu desky, šrouby, nové trucky, kolečka i ložiska. Renovace longboardů, skateboardů, trekových bruslí a dalšího sortimentu můžete poptávat na emailu: praha@honzovy-longboardy.cz. Stačí zaslat nezávaznou poptávku a pár fotografií s popisem úkonů o které máte zájem.

U trekových bruslí Vám za běžné seřízení, výměnu koleček, ložisek nic neúčtujeme a máte to zdarma. Při složitějším servisním úkonu, řešíme cenu individuálně. Dále je možné přinést nám vaše staré brusle a my vám je opravíme a uděláme z nich vaší chloubu.

Pro více informací kontaktujte:

Lukáš - tel: +420 777 493 115 email: praha@honzovy-longboardy.cz

Servis má otevřeno dle otevírací doby našeho obchodu. Více informací zde: Otevírací doba prodejny