Od 11.4. NOVĚ na adrese Malešická 20, Praha 3.

Servis

ložiska cisteniServis:

 

V našem pražském kamenném obchodě (více info zde) nabízíme servis a úpravu longboardů, skateboardů, koloběžek a trekových bruslí.

U longboardů, skateboardů a koloběžek provádíme běžné úkony jako výměnu ložisek, nalepení gripu (na novou nebo čistou desku) a sestavení z komponentů a to zcela zdarma. U složitějšího servisního úkonu, řešíme cenu individuálně.

Provádíme kompletní renovace a opravy longboardů, skateboardů, trekových bruslí a dalšího sortimentu. Pokud máte svůj oblíbený kousek a nechcete se s ním ještě rozloučit, přineste ho k nám a my vám ho opravíme. Zajistíme nový grip, opravu desky, šrouby, nové trucky, kolečka i ložiska. Renovace longboardů, skateboardů, trekových bruslí a dalšího sortimentu můžete poptávat na emailu: info@honzovy-longboardy.cz. Stačí zaslat nezávaznou poptávku a pár fotografií s popisem úkonů o které máte zájem.

U trekových bruslí Vám za běžné seřízení, výměnu koleček, ložisek nic neúčtujeme a máte to zdarma. Při složitějším servisním úkonu, řešíme cenu individuálně. Dále je možné přinést nám vaše staré brusle a my vám je opravíme a uděláme z nich vaší chloubu.

Pro více informací kontaktujte:

Ondra - tel: +420 777 493 115 email: praha@honzovy-longboardy.cz

Otevírací doba:

Po-Pá: 11:00-19:00 hod
So-Ne: Zavřeno

15.4.2022 a 18.4.2022 - ZAVŘENO

Státní svátky - zavřeno

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení