Tempish - RADICAL 84mm / 84a/85a (sada 4 ks)
Kód: TP-10100004132_1_2 TP-10100004132_1_1 Zvolte variantuSouvisející produkty
Více barev
Tempish - WSX 90 FLS LADY - Pink - kolečkové brusle
Skladem online
3 950 Kč
Více barev
2 700 Kč
–22 %
Tempish - Wox Blue - Kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
2 080 Kč
1 775 Kč
–18 %
Tempish - REBEL T - kolečkové roztahovací brusle
Skladem online
1 445 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - RADICAL 84mm / 84a/85a (sada 4 ks)
Rozměry: 84 x 24 mm
Tvrdost: 84a / 85a
Sada: 4ks - na jednu brusli
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Průměr koleček: | 84 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 84a |
| Doporučené použití: | Rekreační a sportovní až závodní bruslení. |
| Typ kolečka: | RADICAL |
| Průměr kolečka: | 84 mm |
| Tvrdost kolečka: | 84A |
| Sada: | 4 kusy |
| Počet setů v kartonu: | 50 |
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 90x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
735 Kč
Novinka
Tempish - Rideon 80x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
675 Kč
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
2 hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

