Tempish - DTW 125mm / 88a (sada 6 ks)
Kód: TP-10100004363_1_1Související produkty
Více barev
SFR - Cyclone II Adjustable Ninja - nastavitelné in-line brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
1 490 Kč
Akce
3 800 Kč
–18 %
Tempish - Viber L.E. 90 - Kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
3 114 Kč
Akce
3 190 Kč
–62 %
Tempish - Ayroo Lady - kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 190 Kč
Akce
3 800 Kč
–14 %
Tempish - Viber L.E. Lady 90 - Kolečkové brusle
Skladem online
3 243 Kč
Více barev
2 700 Kč
–48 %
Tempish - Wox Lady Raspberry - Kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
1 400 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Tempish - DTW 125mm / 88a (sada 6 ks)
Rozměry: 125 x 24 mm
Tvrdost: 88a
Sada: 6 ks - na obě brusle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | 8592678089637 |
| Průměr koleček: | 125 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 88a |
| Doporučené použití: | Kondiční, rychlostní bruslení, začínající i pokročilí bruslaři. |
| Typ kolečka: | DTW |
| Průměr kolečka: | 125 mm |
| Tvrdost kolečka: | 88A |
| Sada: | 6 |
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 90x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
735 Kč
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 80x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
675 Kč
Tempish - FLASHING 90mm / 85a (sada 2 ks) - Svítící kolečka na inline brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
230 Kč
Novinka
Tempish - Rideon 80x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
675 Kč
Tempish - ONE 76mm / 82a (sada 8 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
265 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

