PENNY BOARDY

Přinášíme Vám nejširší nabídku Penny boardů - plastových skateboardů. Můžete vybírat mezi originálními plasťáky Penny® z Austrálie, prověřenými značkami jako Globe, Baby Miller, D-Street a Osprey či plasťáky určenými pro nejmenší jezdce od značky Xootz. Většina Plasťáků je vyráběna ve dvou velikostech 22" a 27" - každý si tak přijde na své a vybere si. Nabídku doplňuje široký sortiment náhradních dílů a příslušenství, které je kompatibilní pro všechny nabízené značky.

Penny boardy od světových značek

Krátká plastová deska, velká kolečka a zvednutý tail. To je epický penny board, který je perfektním parťákem pro všechna městská dobrodružství. Tvou sympatii si získá svou kompaktností (deska na penny board má nejčastěji 22 nebo 27 palců), snadnou přenositelností a zběsilou jízdou. Otestuj tyhle boží prkna od oblíbených světových značek – třeba D-street, Street Surfing nebo originální Penny® Originals. Pro nejmenší ridery máme plasťáky od značky Xootz. 

Tip: Totální peckou jsou svítící penny boardy Street Surfing.

Penny board Original

Skateboarding byl pro Bena Mackaye celý jeho svět. Jednoho dne se rozhodl, že svou vášeň přetaví do své vlastní značky, a to se taky stalo. V roce 2010 založil v Austrálii firmu Penny Skateboard a představil nový způsob dopravy po městě: drobné penny boardy. Každý model je vyrobený z nejlepších materiálů: trucky z kvalitního hliníku, kolečka z tvrdého polyurethanu a deska z tvrzeného polypropylenu. Výsledkem je lehký, extra odolný a ultra zábavný plastový skateboard, který budeš jednoduše zbožňovat. 

Vybírat můžeš Penny® Originals hned ze 3 základních velikostí: 22 palců, 27 palců a 32 palců. Penny original 22 palců je ideální volbou pro holky, větší penny nickel 27 palců zase pro kluky. Všechny modely hrají nejrůznějšími barvami, takže si rozhodne najdeš to svoje. 

Příslušenství k penny boardům

Penny board je rychlý jako ďas, to brzo zjistíš. Nezapomeň si u nás pořídit helmu a chrániče na kolena a lokty (jednotlivě nebo rovnou jako sadu). Zvlášť pokud si začínající rider, tyhle doplňky ti nesmí chybět. 

Ulice ve městě shredíš už dlouho a tvoje prkno potřebuje malý servis? Tady jsi správně. Vyber si nové bushingy nebo gripy a penny board bude vypadat jako nový. Stejně tak si u nás můžeš přikoupit i nářadí, ať si svépomocí vyměníš kolečka, ložiska nebo trucky.

Penny Boardy skateboardy

284 položek celkem

Cena

323290
1323290

Značky

Barva

Položek k zobrazení: 284
Enuff - ABEC-9 Waterproof ložiska
310 Kč
575EA
Enuff - ABEC-9 Black ložiska
390 Kč
576EA
Enuff - ABEC-7 Waterproof ložiska
280 Kč
573EA
Enuff - ABEC-5 Waterproof ložiska
250 Kč
572EA
Enuff - Swiss Waterproof ložiska
350 Kč
574EA
Mindless Voodoo - ABEC - 9 - Hoodoo Freeride - ložiska 578MH
Mindless Voodoo - ABEC - 9 - Hoodoo Race  - ložiska
550 Kč
578MHS
Rekd - Junior Elite 2.0
1 129 Kč
+ další
660RJE2W
Nahoru
Další produkty