Tempish - SPRING C 80mm / 85a (sada 4 ks)
Kód: TP-10100004291_1_1Související produkty
Akce
2 800 Kč
–4 %
Tempish - VEBRA 84 LADY - kolečkové brusle
Skladem online
2 683 Kč
Akce
Více barev
3 950 Kč
–4 %
Tempish - WSX 90 FLS LADY - Vanilla - kolečkové brusle
Skladem online
3 785 Kč
Více barev
2 700 Kč
–48 %
Tempish - Wox Lady Turquoise - Kolečkové brusle
Skladem online
1 400 Kč
+ další
Více barev
Tempish - WOX 2.0 LADY - Turquoise - kolečkové brusle
Skladem online
2 375 Kč
1 775 Kč
–18 %
Tempish - REBEL T - kolečkové roztahovací brusle
Skladem online
1 445 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - SPRING C 80mm / 85a (sada 4 ks)
Rozměry: 80 x 24 mm
Tvrdost: 85a
Sada: 4ks - na jednu brusli
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | 8592678115442 |
| Průměr koleček: | 80 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 85a |
| Doporučené použití: | Rekreační fitness, sportovní až závodní bruslení |
| Typ kolečka: | SPRING |
| Průměr kolečka: | 80 mm |
| Tvrdost kolečka: | 85A |
| Sada: | 4 |
| Počet v kartonu: | 50 |
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 80x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
675 Kč
Novinka
Tempish - Rideon 80x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
675 Kč
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

