Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Tempish - RADICAL 72mm / 84a (sada 4 ks)
Kód: TP-10100004136_1_2 TP-10100004136_1_1 Zvolte variantuSouvisející produkty
od 134.85 € až –99 %
Tempish - RSC-X - kolečkové brusle
Skladem online
134.85 €
+ další
Akce
Více barev
97.94 €
–0 %
Tempish - WOX 2.0 LADY - Turquoise - kolečkové brusle
Skladem online
97.90 €
Akce
Více barev
97.94 €
–0 %
Tempish - WOX 2.0 LADY - Gold - kolečkové brusle
Skladem online
97.90 €
Akce
150.31 €
–34 %
Tempish - Ayroo Top lady - kolečkové brusle
Skladem online
98.14 €
Akce
Více barev
175.05 €
–21 %
Tempish - Wenox Top Lady 100 Purple - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
137.65 €
Akce
156.70 €
–6 %
Tempish - Viber L.E. Lady 90 - Kolečkové brusle
Skladem online
146.14 €
Akce
129.69 €
–6 %
Tempish - Volt-R - brusle na In-line hokej
Skladem online
121.53 €
Detailní popis produktu
Tempish - RADICAL 72mm / 84a (sada 4 ks)
Rozměry: 72 x 24 mm
Tvrdost: 84a
Sada: 4ks - na jednu brusli
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | 8595049412379 |
| Průměr koleček: | 72 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 84a |
| Doporučené použití: | Rekreační a sportovní až závodní bruslení. |
| Typ kolečka: | RADICAL |
| Průměr kolečka: | 72 mm |
| Tvrdost kolečka: | 84A |
| Sada: | 4 kusy |
| Počet setů v kartonu: | 50 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

