Tempish - FLASHING 90mm / 85a (sada 2 ks) - Svítící kolečka na inline brusle
Kód: TP-1010000432_1_4 TP-1010000432_1_2 TP-1010000432_1_3 Zvolte variantuSouvisející produkty
Akce
3 600 Kč
–29 %
Tempish - Ezza Lady 90 - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
2 538 Kč
Akce
Více barev
3 950 Kč
–4 %
Tempish - WSX 90 FLS LADY - Pink - kolečkové brusle
Skladem online
3 785 Kč
Akce
3 800 Kč
–14 %
Tempish - Viber L.E. Lady 90 - Kolečkové brusle
Skladem online
3 246 Kč
Více barev
Tempish - WOX 2.0 LADY - Turquoise - kolečkové brusle
Skladem online
2 375 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - FLASHING 90mm / 85a (sada 2 ks) - Svítící kolečka na inline brusle
Rozměry: 90 x 24 mm
Tvrdost: 85a
Sada: 2 ks, lze barevně nakombinovat více sad
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Průměr koleček: | 90 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 85a |
| Doporučené použití: | Rekreační sport. |
| Typ kolečka: | FLASHING |
| Průměr kolečka: | 90 mm |
| Tvrdost kolečka: | 85A |
| Sada: | 2 |
| Počet setů v kartonu: | 25 |
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

