Tempish - FLASHING 84mm / 85a (sada 2 ks)
Kód: TP-1010000431_1_4 TP-1010000431_1_2 TP-1010000431_1_3 Zvolte variantuSouvisející produkty
Akce
3 800 Kč
–14 %
Tempish - Viber L.E. Lady 90 - Kolečkové brusle
Skladem online
3 244 Kč
Akce
2 800 Kč
–4 %
Tempish - VEBRA 84 LADY - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
2 683 Kč
Akce
Více barev
4 245 Kč
–21 %
Tempish - Wenox Top Lady 100 Purple - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
3 338 Kč
Akce
4 245 Kč
–21 %
Tempish - Wenox Top 100 - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
3 339 Kč
Akce
Více barev
2 375 Kč
–4 %
Tempish - WOX 2.0 LADY - Pink - kolečkové brusle
Skladem online
2 276 Kč
Akce
Více barev
4 245 Kč
–21 %
Tempish - Wenox Top Lady 100 Gold - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
3 339 Kč
Akce
2 375 Kč
–4 %
Tempish - WOX 2.0 - Black - kolečkové brusle
Skladem online
2 276 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - FLASHING 84mm / 85a (sada 2 ks)
Rozměry: 84 x 24 mm
Tvrdost: 85a
Sada: 2 ks, lze barevně nakombinovat více sad
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Průměr koleček: | 84 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 85a |
| Doporučené použití: | Rekreační sport. |
| Typ kolečka: | FLASHING |
| Průměr kolečka: | 84 mm |
| Tvrdost kolečka: | 85A |
| Sada: | 2 |
| Počet setů v kartonu: | 25 |
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 90x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
735 Kč
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

