Tempish - WOOW 84mm / 78A kolečka na in-line hokej (sada 4 ks)
Kód: TP-101000036_1_1Související produkty
Akce
2 800 Kč
–4 %
Tempish - VEBRA 84 LADY - kolečkové brusle
Skladem online
2 683 Kč
Akce
3 645 Kč
–31 %
Tempish - Ayroo Top lady - kolečkové brusle
Skladem online
2 489 Kč
Akce
4 245 Kč
–21 %
Tempish - Wenox Top 100 - kolečkové brusle
Skladem
(2 ks)
3 339 Kč
Akce
Více barev
4 245 Kč
–21 %
Tempish - Wenox Top Lady 100 Purple - kolečkové brusle
Skladem
(2 ks)
3 338 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - WOOW 84mm / 78A kolečka na in-line hokej (sada 4 ks)
Kolečka se vyrábí ve velikostech: 59, 68, 70, 72, 76, 80, 84 mm
Tvrdost: 78A
Rozměr: 84 x 24 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | 8592678049495 |
| Průměr koleček: | 84 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 78a |
| Doporučené použití: | Rekreační a sportovní bruslení |
| Typ kolečka: | WOOD |
| Průměr kolečka: | 84 mm |
| Tvrdost kolečka: | 78A |
| Sada: | 4 kusy |
| Počet setů v kartonu: | 50 |
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Novinka
Tempish - Rideon 80x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
675 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

