Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Tempish - RADICAL 76mm / 84a (sada 4 ks)
Kód: TP-10100004135_1_2 TP-10100004135_1_1 Zvolte variantuSouvisející produkty
Více barev
Impala - Lightspeed Inline Skate - White - in-line brusle
Skladem
(1 ks)
148.04 €
Akce
Více barev
97.94 €
–0 %
Tempish - WOX 2.0 LADY - Turquoise - kolečkové brusle
Skladem online
97.90 €
Akce
Více barev
111.34 €
až –48 %
Tempish - Wox Blue - Kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
od 57.73 €
Akce
Více barev
97.94 €
–0 %
Tempish - WOX 2.0 LADY - Gold - kolečkové brusle
Skladem online
97.90 €
Akce
Více barev
111.34 €
až –48 %
Tempish - Wox Green - Kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
od 57.73 €
Detailní popis produktu
Tempish - RADICAL 76mm / 84a (sada 4 ks)
Rozměry: 76 x 24 mm
Tvrdost: 84a
Sada: 4ks - na jednu brusli
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | 8595049412362 |
| Průměr koleček: | 76 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 84a |
| Doporučené použití: | Rekreační a sportovní až závodní bruslení. |
| Typ kolečka: | RADICAL |
| Průměr kolečka: | 76 mm |
| Tvrdost kolečka: | 84A |
| Sada: | 4 kusy |
| Počet setů v kartonu: | 50 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

