Tempish - CATCH 62mm / 82a (sada 4 koleček)
Kód: TP-10100023_1_1Související produkty
Více barev
Impala - Lightspeed Inline Skate - White - in-line brusle
Skladem
(1 ks)
3 590 Kč
Akce
Více barev
2 375 Kč
–4 %
Tempish - WOX 2.0 LADY - Pink - kolečkové brusle
Skladem online
2 276 Kč
Akce
4 245 Kč
–21 %
Tempish - Wenox Top 100 - kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
3 339 Kč
Akce
Více barev
2 700 Kč
–46 %
Tempish - Wox Green - Kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
1 458 Kč
Více barev
SFR - Cyclone II Adjustable Tie-Dye - nastavitelné in-line brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 490 Kč
Akce
Více barev
2 375 Kč
–4 %
Tempish - WOX 2.0 LADY - Gold - kolečkové brusle
Skladem online
2 276 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - CATCH 62mm / 82a (sada 4 koleček)
Tvrdost: 82A
Rozměr: 62 x 24 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | 8595049340863 |
| Průměr koleček: | 62 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 82a |
| Doporučené použití: | Rekreační fitness bruslení |
| Typ kolečka: | CATCH |
| Průměr kolečka: | 64 mm |
| Tvrdost kolečka: | 82A |
| Sada: | 4 kusy |
| Počet setů v kartonu: | 50 |
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 90x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
735 Kč
Tempish - ONE 76mm / 82a (sada 8 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
265 Kč
Tempish - RADICAL 84mm / 84a/85a (sada 4 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
700 Kč
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 80x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
675 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

