Kamenný obchod a půjčovna - otevírací doba Po-pá 11:00-19:00
Tempish - TW 90mm / 90a (sada 8 koleček)
Kód: TP-1010000445_1_2Související produkty
Akce
3 490 Kč
–17 %
Tempish - Viber L.E. 80 - Kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
2 873 Kč
Více barev
SFR - Cyclone II Adjustable Tie-Dye - nastavitelné in-line brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 490 Kč
Akce
3 950 Kč
–4 %
Tempish - WSX 90 FLS - Black - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
3 785 Kč
Akce
Více barev
4 245 Kč
–21 %
Tempish - Wenox Top Lady 100 Purple - kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
3 338 Kč
Akce
3 800 Kč
–14 %
Tempish - Viber L.E. Lady 90 - Kolečkové brusle
Skladem online
3 240 Kč
Akce
3 800 Kč
–18 %
Tempish - Viber L.E. 90 - Kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
3 114 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - TW 90mm / 90a (sada 8 koleček)
Tvrdost: 90A
Rozměr: 90 x 24 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | 8592678089606 |
| Průměr koleček: | 90 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 90a |
| Doporučené použití: | Tréninkové a závodní rychlostní bruslení. |
| Typ kolečka: | TW |
| Průměr kolečka: | 90 mm |
| Tvrdost kolečka: | 90A |
| Sada: | 8 kusů |
| Počet setů v kartonu: | 18 |
Tempish - FLASHING 90mm / 85a (sada 2 ks) - Svítící kolečka na inline brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
230 Kč
Více barev
Tempish - Rideon 90x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
735 Kč
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
S eshopem Honzovy longboardy super spolupráce i když jsem špatně objednal zboží byli vstřícní a rychlí za mě rozhodně doporučuji

