Tempish - RADICAL 80mm / 84a (sada 4 ks)
Kód: TP-10100004134_1_2 TP-10100004134_1_1 Zvolte variantuSouvisející produkty
Akce
Více barev
4 245 Kč
–21 %
Tempish - Wenox Top Lady 100 Gold - kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
3 339 Kč
od 3 270 Kč až –99 %
Tempish - RSC-X - kolečkové brusle
Skladem online
3 270 Kč
+ další
Akce
3 645 Kč
–31 %
Tempish - Ayroo Top lady - kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
2 479 Kč
Akce
3 800 Kč
–14 %
Tempish - Viber L.E. Lady 90 - Kolečkové brusle
Skladem online
3 243 Kč
Akce
Více barev
3 950 Kč
–4 %
Tempish - WSX 90 FLS LADY - Vanilla - kolečkové brusle
Skladem online
3 785 Kč
Akce
3 145 Kč
–6 %
Tempish - Volt-R - brusle na In-line hokej
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
2 947 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - RADICAL 80mm / 84a (sada 4 ks)
Rozměry: 80 x 24 mm
Tvrdost: 84a
Sada: 4ks - na jednu brusli
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Průměr koleček: | 80 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 84a |
| Doporučené použití: | Rekreační a sportovní až závodní bruslení. |
| Typ kolečka: | RADICAL |
| Průměr kolečka: | 80 mm |
| Tvrdost kolečka: | 84A |
| Sada: | 4 kusy |
| Počet setů v kartonu: | 50 |
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Tempish - TW 110mm / 85a (sada 8 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
1 210 Kč
Novinka
Tempish - Rideon 80x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
675 Kč
Novinka
Tempish - Rideon 90x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
735 Kč
Akce
od 399 Kč až –59 %
SFR - Light Up Inline Wheels - 64, 70, 72 mm - Pink
Skladem
(1 ks)
od 190 Kč
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 80x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
675 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

