Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Slamm - Classic Mini - Blue - Freestyle koloběžka
Kód: SL2000BLUEONESIZESouvisející produkty
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Skladem
(1 ks)
399 Kč
+ další
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(20 ks)
726 Kč
Detailní popis produktu
Slamm - Classic Mini - Blue - Freestyle koloběžka
Deska: 11,5 x 49,5 cm, grip, T6 hliník
Řídítka: ocelová, T-bar řidítka, s měkkými 135 mm gripy Team Swirl Grips
Výška od země k řídítkům: 75 cm
Objímka: 3 šroubová objímka
Headset: NECO 710
Vidlice: ocelová, zesílená, bez-závitová vidlice z jednoho kusu
Kolečka: Nylon Core Wheels 110 mm, 88A
Brzda: Slamm Nylon Flex Fender
Ložiska: ABEC 9 Chrome
Nosnost: 100 Kg
Věk: od 4 let
Váha: 3510 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 5059028013184 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá, Modrá |
| ? Průměr kolečka: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 112 - 126 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 75 cm |
Akce
Více barev
2 490 Kč
–28 %
Slamm - Classic Mini - Green - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 790 Kč
Akce
Více barev
2 490 Kč
–28 %
Slamm - Classic Mini - Red - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 790 Kč
Akce
2 890 Kč
–5 %
Micro - Ramp Black - Dětská freestylová koloběžka
Skladem online
2 745 Kč
Akce
Více barev
3 299 Kč
–10 %
Divine - Godie - Červená - Freestyle koloběžka
Skladem online
2 968 Kč
Akce
Více barev
4 299 Kč
–10 %
Divine - Nyx M - Černá - Freestyle koloběžka
Skladem online
3 868 Kč
Akce
Více barev
2 499 Kč
–0 %
D-Young - Eris Zelená - freestyle koloběžka
Skladem online
2 498 Kč
Akce
Více barev
4 499 Kč
–10 %
Divine - Nyx L - Černá - Freestyle koloběžka
Skladem online
4 048 Kč
Akce
Více barev
1 699 Kč
–0 %
D-Young - Fenrir Červená - freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 698 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

