Kamenný obchod a půjčovna - otevírací doba Po-pá 11:00-19:00
Micro - Ramp Black - Dětská freestylová koloběžka
Kód: MK-SA0190Související produkty
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
399 Kč
+ další
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Rekd - Dětská sada chráničů - Junior Heavy Duty Black
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
819 Kč
+ další
Více barev
Slamm - Logo Helmet Nebula - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(7 ks)
999 Kč
Více barev
SFR - Dětská sada chráničů - Youth Ramp Triple Pad Set Black/Pink
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
399 Kč
Akce
Více barev
749 Kč
–4 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
714 Kč
Detailní popis produktu
Micro - Ramp Black - Dětská freestylová koloběžka
Typ: dětská freestylová koloběžka
Rozměry desky: 33 x 10,5 cm
Rozměry řídítek: 81,5 x 51 cm
Ložiska: ABEC 7
Kolečka: 100 mm
Věk: 6 - 13 let
Váha: 3,7 kg
Nosnost: 100 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 7630053517281 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá |
| Doporučený věk: | 6 - 13 let |
| ? Nosnost: | 100 kg |
| ? Počet koleček: | 2 |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 126 - 138 cm, 138 - 149 cm, 149 - 160 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 81,5 cm |
Akce
Více barev
2 790 Kč
–0 %
Street Surfing - Ripper Myth Gold - Freestyle koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
2 789 Kč
Akce
Více barev
1 699 Kč
–3 %
D-Young - Fenrir Červená - freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 643 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

