Micro - Ramp Cyan - Dětská freestylová koloběžka
Kód: MK-SA0192Související produkty
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(10 ks)
726 Kč
Detailní popis produktu
Micro - Ramp Cyan - Dětská freestylová koloběžka
Typ: dětská freestylová koloběžka
Rozměry desky: 33 x 10,5 cm
Rozměry řídítek: 81,5 x 51 cm
Ložiska: ABEC 7
Kolečka: 100mm
Věk: 6 - 13 let
Váha: 3,7 kg
Nosnost: 100 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 7630053517304 |
| Typ: | Dětské freestylové koloběžky |
| Barva: | Tyrkysová |
| Doporučený věk: | 6 - 13 let |
| ? Nosnost: | 100 kg |
| ? Počet koleček: | 2 |
| Průměr koleček: | 100 mm |
| ? Výška jezdce: | 126 - 138 cm, 138 - 149 cm, 149 - 160 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 81,5 cm |
4 725 Kč
–36 %
Tempish - Gang Erax Blue - Freestyle koloběžka
Skladem online
3 000 Kč
Akce
Více barev
1 749 Kč
–14 %
CORE - CA1 Black - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 487 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

