Slamm - Classic Mini - Green - Freestyle koloběžka
Kód: SL2000GREENONESIZESouvisející produkty
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(10 ks)
726 Kč
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(3 ks)
999 Kč
Detailní popis produktu
Slamm - Classic Mini - Green - Freestyle koloběžka
Deska: 11,5 x 49,5 cm, grip, T6 hliník
Řídítka: ocelová, T-bar řidítka, s měkkými 135 mm gripy Team Swirl Grips
Výška od země k řídítkům: 75 cm
Objímka: 3 šroubová objímka
Headset: NECO 710
Vidlice: ocelová, zesílená, bez-závitová vidlice z jednoho kusu
Kolečka: Nylon Core Wheels 110 mm, 88A
Brzda: Slamm Nylon Flex Fender
Ložiska: ABEC 9 Chrome
Nosnost: 100 Kg
Věk: od 4 let
Váha: 3510 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 5059028013474 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá, Zelená |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 112 - 126 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 75 cm |
Akce
Více barev
2 490 Kč
–28 %
Slamm - Classic Mini - Blue - Freestyle koloběžka
Skladem
(8 ks)
1 790 Kč
Akce
Více barev
2 490 Kč
–28 %
Slamm - Classic Mini - Red - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 790 Kč
Více barev
Street Surfing - Trickster Black Gum - Freestyle koloběžka
Skladem
(4 ks)
1 490 Kč
Akce
Více barev
1 699 Kč
–3 %
D-Young - Fenrir Zelená - freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 643 Kč
Akce
Více barev
1 749 Kč
–15 %
CORE - CA1 Pink - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 474 Kč
Akce
Více barev
1 699 Kč
–3 %
D-Young - Fenrir Červená - freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 643 Kč
Akce
Více barev
1 749 Kč
–14 %
CORE - CA1 Blue - Freestyle koloběžka
Skladem
(2 ks)
1 487 Kč
Akce
Více barev
4 499 Kč
–0 %
Divine - Nyx L - Modrá - Freestyle koloběžka
Skladem online
4 498 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

