Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Tilt - Theorem Build Black - freestyle koloběžka
Kód: 15-11-150Související produkty
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Skladem
(1 ks)
16.45 €
+ další
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
41.20 €
Akce
Více barev
30.89 €
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(20 ks)
29.94 €
Detailní popis produktu
Tilt - Theorem Build Black - freestyle koloběžka
Deska: 57,2 x 15,7 cm
Řídítka: T řídítka z oceli, měkké gumové gripy se vzorkem (70 x 56 cm)
Rám: Hliník, slitina 6061 T6
Vidlice: Hliník
Výška koloběžky od země k řídítkům: 101.5 cm
Kolečka: 120 x 24 mm, PU high rebound
Ložiska: ABEC 9
Brzda: Flex Fender
Nosnost: 100 kg
Váha: 4246g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 739904936800 |
| Barva: | Černá |
| Kompresní system: | SCS |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Průměr koleček: | 120 mm |
| ? Výška jezdce: | 172 cm a více |
| ? Výška řídítek od země: | 101,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Více barev
Street Surfing - Ripper Myth Gold - Freestyle koloběžka
Skladem online
115.05 €
Akce
180.41 €
–3 %
Panda - Primus Gold Deck - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
174.43 €
Akce
Více barev
237.11 €
–0 %
Addict - Equalizer - Haze Black/Chrome - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
237.03 €
Akce
128.82 €
–1 %
Crisp - Blaster Black/Gold Cracking - freestyle koloběžky
Skladem
(1 ks)
126.72 €
Akce
180.41 €
–4 %
Panda - Primus Rainbow Deck - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
172 €
Akce
Více barev
185.53 €
–0 %
Divine - Nyx L - Červená - Freestyle koloběžka
Skladem online
185.48 €
Akce
Více barev
143.92 €
–2 %
Micro - Trixx Ocean Blue 2.0 - Dětská freestylová koloběžka
Skladem online
140.99 €
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

