Micro - Trixx Ocean Blue 2.0 - Dětská freestylová koloběžka
Kód: MK-SA0184Související produkty
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(3 ks)
999 Kč
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(10 ks)
726 Kč
Detailní popis produktu
Micro - Trixx Grey Ocean Blue 2.0 - Dětská freestylová koloběžka
Typ: dětská freestylová koloběžka
Výška od země k řídítkům: 76 cm
Rozměry desky: 32 x 10 cm
Rozměry řídítek: 62 x 47 cm
Ložiska: ABEC 7
Kolečka: 100mm 87° Shore
Věk: 7 - 13 let
Váha: 3,7 kg
Nosnost: 100 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 7640170574869 |
| Typ: | Dětské freestylové koloběžky |
| Barva: | Bílá, Modrá |
| Doporučený věk: | 7 - 13 let |
| ? Nosnost: | 100 kg |
| ? Počet koleček: | 2 |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 126 - 138 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 76 cm |
Akce
Více barev
2 499 Kč
–7 %
D-Young - Eris Červená - freestyle koloběžka
Skladem online
2 321 Kč
Akce
Novinka
Více barev
4 899 Kč
–0 %
Divine - Zephyr S Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem online
4 898 Kč
Akce
Více barev
1 890 Kč
–5 %
Panda - Cub Purple - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 787 Kč
Akce
Novinka
Více barev
5 999 Kč
–0 %
Divine -Zeus V2 Černá - Freestyle koloběžka
Skladem online
5 998 Kč
Akce
Více barev
4 499 Kč
–0 %
Divine - Nyx L - Stříbrná - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 498 Kč
Akce
Více barev
2 790 Kč
–0 %
Street Surfing - Ripper Myth Gold - Freestyle koloběžka
Skladem
(3 ks)
2 789 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

