Crisp - Inception Gold/Pink Lava - freestyle koloběžka
Kód: 122012Související produkty
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
726 Kč
Více barev
Slamm - Logo Helmet Nebula - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(10 ks)
999 Kč
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
999 Kč
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
399 Kč
+ další
Rekd - Dětská sada chráničů - Junior Heavy Duty Black
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
819 Kč
Více barev
SFR - Dětská sada chráničů - Youth Ramp Triple Pad Set Black/Pink
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
399 Kč
Detailní popis produktu
Crisp - Inception Gold/Pink Lava - freestyle koloběžka
Deska: 49,7 x 15,5 cm
Řídítka: Y řídítka z oceli, měkké gumové gripy se vzorkem (60 x 57 cm)
Rám: CrMo
Vidlice: Hliník
Výška koloběžky od země k řídítkům: 84cm
Kolečka: 110 x 24 mm, PU high rebound
Ložiska: ABEC 9
Brzda: Ocelová Flex
Hmotnost: 4100g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 9342662000600 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá, Zlatá |
| Kompresní system: | IHC |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 149 - 160 cm, 160 - 172 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 84 cm |
Akce
Více barev
2 790 Kč
–0 %
Street Surfing - Ripper Myth Gold - Freestyle koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
2 789 Kč
Akce
Novinka
4 899 Kč
–0 %
Divine - Zephyr L Hybrid Stříbrná - Freestyle koloběžka
Skladem online
4 898 Kč
Akce
Více barev
4 699 Kč
–0 %
Divine - Nyx L - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 698 Kč
Akce
Více barev
6 399 Kč
–6 %
Divine - Chaos černá - Freestyle koloběžky
Skladem online
5 989 Kč
Akce
4 250 Kč
–6 %
Root - Type R Pro Rocket Fuel - Freestyle koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
3 989 Kč
Akce
Více barev
1 890 Kč
–5 %
Panda - Cub Purple - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 787 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

