Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Tony Hawk - SS 180 Rotten - 8" - skateboard
Kód: TSS-COM-0622Související produkty
Detailní popis produktu
Tony Hawk - SS 180 Rotten - 8" - skateboard
Rozměry: 31,5" x 8" palců ( 80,1 x 20,3 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstvý 100% javor, střední konkáva
Trucky: 5,25" (133m) Aluminium Trucks,
Bushingy: 85a
Kolečka: 52 mm, 95a
Ložiska: ABEC-3 Chrome
Nosnost: 80 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5016967864871 |
| Barva: | Černá, Kombinovaná, Zelená |
| Délka desky: | 32" |
| Doporučený věk: | od 12 let |
| ? Šířka desky: | 8" - 20,3 cm |
| ? Šířka trucku: | 133 mm (5,25") |
Více barev
Heart Supply - Burst Logo 7,75" Black - skateboard
Skladem
(1 ks)
82.43 €
Akce
Více barev
69.69 €
–5 %
Enuff - Skully Blue 7,75" / 7,25" - skateboard
Skladem
(11 ks)
65.57 €
Akce
Více barev
73.81 €
–5 %
Enuff - Skully Hologram Black 7,75" / 7,25" - skateboard
Skladem
(3 ks)
69.69 €
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

