Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Tempish - Big Boy - Freestyle koloběžka
Kód: TP-1050000227_1_1Související produkty
Detailní popis produktu
Tempish - Big Boy - Freestyle koloběžka
Deska: 12 x 52 cm, s výřez pro snížení hmotnosti - slitina AL tř. 6061
Řídítka: Y řidítka, výška 58, šířka 58 cm, gumové gripy a krycí špunty
Objímka: 3-násobně šroubovaná objímka
Headset: Integrovaný 1 1/8"
Vidlice: Ocelová
Kolečka: 110mm, 88A kolečka Super Hi-rebound s hliníkovým jádrem
Brzda: Convex Carbon steel - Flex brzda
Ložiska: Abec - 9 Chrome
Nosnost: 100 Kg
Váha: 3912 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 8592678104651 |
| Barva: | Černá |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Typ longboardu: | Freestyle koloběžky |
| ? Výška jezdce: | 138 - 149 cm, 149 - 160 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 82,5 cm |
| Doporučené použití: | Sportovní street (urban) a freestyle jízda, začínající, pokročilí i zkušení jezdci. |
| Materiál: | Robustní konstrukce vysoko pevnostní sváry, vyztužené profily a základní materiál - slitina AL tř. 6061 |
| Průměr kolečka: | 110 mm |
| Ložiska: | ABEC 9 chrome steel |
| Hlavové složení: | integrované |
| Kompresní systém: | HIC |
| Oska: | přední 50mm, zadní 110mm |
| Brzda: | ANO |
| Délka stupátka: | 52 cm |
| Šířka řídítek: | 58 cm |
| Výška řídítek: | 83 cm |
| Hmotnost [kg]: | 5,2 |
| Maximální zatížení [kg]: | 100 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 4 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

