Slamm - Classic - Black - Freestyle koloběžka
Kód: SL2100BLACKONESIZESouvisející produkty
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Skladem
(1 ks)
399 Kč
+ další
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(21 ks)
726 Kč
Detailní popis produktu
Slamm - Classic - Black - Freestyle koloběžka
Deska: 11,5 x 49,5 cm, grip, T6 hliník
Řídítka: ocelová, T-bar řidítka, s měkkými 135 mm gripy Team Grips
Výška od země k řídítkům: 81,5 cm
Objímka: 3 šroubová objímka
Headset: NECO 710
Vidlice: ocelová, zesílená, bez-závitová vidlice z jednoho kusu
Kolečka: Anodised Alloy Core 110 mm, 88A, High Rebound
Brzda: Slamm Nylon Flex Fender, ocelová vložka
Ložiska: ABEC 9 Chrome
Nosnost: 100 Kg
Věk: od 8 let
Váha: 3800 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 5059028013207 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá |
| Průměr kolečka: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 126 - 138 cm, 138 - 149 cm, 149 - 160 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 81,5 cm |
Akce
3 190 Kč
–18 %
Slamm - Classic - Blue - Freestyle koloběžka
Skladem
(2 ks)
2 590 Kč
Akce
Více barev
3 690 Kč
–18 %
Slamm - Classic - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem
(2 ks)
2 990 Kč
Akce
Více barev
6 349 Kč
–2 %
Ethic - Pandora M - Red - Freestyle koloběžka
Skladem
(3 ks)
6 187 Kč
Akce
1 825 Kč
–18 %
Tempish - Ventus Mine II - freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 490 Kč
Akce
Více barev
3 499 Kč
–10 %
Divine - Godie - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 148 Kč
Akce
Více barev
1 699 Kč
–0 %
D-Young - Fenrir Zelená - freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 698 Kč
Akce
Více barev
5 069 Kč
–1 %
Ethic - Erawan V2 M - Red - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 986 Kč
Akce
Více barev
3 799 Kč
–17 %
Divine - Loki - Modrá - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 148 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

