Slamm - Classic - Neochrome - Freestyle koloběžka
Kód: SL2100NEOONESIZESouvisející produkty
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(10 ks)
726 Kč
Detailní popis produktu
Slamm - Classic - Neochrome - Freestyle koloběžka
Deska: 11,5 x 49,5 cm, grip, T6 hliník
Řídítka: ocelová, T-bar řidítka, s měkkými 135 mm gripy Team Grips
Výška od země k řídítkům: 81,5 cm
Objímka: 3 šroubová objímka
Headset: NECO 710
Vidlice: ocelová, zesílená, bez-závitová vidlice z jednoho kusu
Kolečka: Anodised Alloy Core 110 mm, 88A, High Rebound
Brzda: Slamm Nylon Flex Fender, ocelová vložka
Ložiska: ABEC 9 Chrome
Nosnost: 100 Kg
Věk: od 8 let
Váha: 3800 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 5059028013221 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá, Neochrome |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 126 - 138 cm, 138 - 149 cm, 149 - 160 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 81,5 cm |
Akce
3 190 Kč
–18 %
Slamm - Classic - Blue - Freestyle koloběžka
Skladem
(3 ks)
2 590 Kč
Akce
Novinka
Více barev
4 899 Kč
–0 %
Divine - Zephyr S Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem online
4 898 Kč
Akce
Více barev
1 749 Kč
–15 %
CORE - CA1 Pink - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 474 Kč
Akce
Více barev
4 699 Kč
–0 %
Divine - Nyx L - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 698 Kč
Akce
Více barev
1 790 Kč
–0 %
Street Surfing - Torpedo White Crack - Freestyle koloběžka
Skladem
(5 ks)
1 789 Kč
Akce
Novinka
Více barev
2 790 Kč
–0 %
Street Surfing - Ripper Bloody Gold - Freestyle koloběžka
Skladem online
2 789 Kč
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
2 hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
+ Prozatím: vzhled, zpracování, kvalitní materiál
+ Syn nadmíru spokojen a trénuje triky
+ Černá barva lehce opravitelná (škrábance..), a ostatní barvy na místech kde se tolik nepoškodí
+ Rozumná váha pro 8-9 let
+ Do parku i na ulici

