Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Micro - Ramp Black - Dětská freestylová koloběžka
Kód: MK-SA0190Související produkty
Akce
Více barev
30.89 €
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(20 ks)
29.94 €
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
41.20 €
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Skladem
(1 ks)
16.45 €
+ další
Detailní popis produktu
Micro - Ramp Black - Dětská freestylová koloběžka
Typ: dětská freestylová koloběžka
Rozměry desky: 33 x 10,5 cm
Rozměry řídítek: 81,5 x 51 cm
Ložiska: ABEC 7
Kolečka: 100 mm
Věk: 6 - 13 let
Váha: 3,7 kg
Nosnost: 100 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 7630053517281 |
| Typ: | Dětské freestylové koloběžky |
| Barva: | Černá |
| Doporučený věk: | 6 - 13 let |
| ? Nosnost: | 100 kg |
| ? Počet koleček: | 2 |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 126 - 138 cm, 138 - 149 cm, 149 - 160 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 81,5 cm |
Akce
Více barev
156.66 €
–7 %
Divine - Loki - Červená - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
144.25 €
Více barev
Street Surfing - Ripper Myth Gold - Freestyle koloběžka
Skladem online
115.05 €
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

