Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
KFD - Young Gunz 7.75" Black/White - skateboard
Kód: KD360109100A80003200Související produkty
Detailní popis produktu
KFD - Young Gunz 7.75" Black/White - skateboard
Rozměry: 7,75" x 31,7" (19,7 x 80,5 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev Kanadského javorového dřeva, griptape
Trucky: Standardní kingpin, Standardní hanger
Kolečka: 53 mm, 85a
Bushingy: 88a
Ložiska: ABEC-7
Nosnost: 75kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| EAN: | 9354051002614 |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Délka desky: | 31,5" - 80,1 cm |
| Doporučený věk: | 7-12 let |
| Průměr koleček: | 53mm |
| ? Šířka desky: | 7,75" - 19,6 cm |
| ? Tvrdost bushingů: | 88a |
| ? Tvrdost koleček: | 85a |
Akce
Více barev
82.06 €
–15 %
RAD - Logo Progressive 8" Holographic - skateboard
Skladem
(1 ks)
69.32 €
Akce
Více barev
90.31 €
–5 %
Heart Supply - Quadron Logo 7,75" Pink - skateboard
Skladem
(1 ks)
85.65 €
Akce
Více barev
73.81 €
–5 %
Enuff - Skully Hologram White 7,75" / 7,25" - skateboard
Skladem
(3 ks)
69.69 €
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

