RAD - Logo Progressive 8" Holographic - skateboard
Kód: RD410208999A8000Související produkty
Více barev
Enuff - ABEC-9 Black ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
475 Kč
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Orange
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(73 ks)
139 Kč
Více barev
HOLO - ABEC-9 Black - Voděodolná ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
389 Kč
Detailní popis produktu
RAD - Logo Progressive 8" Holographic - skateboard
Rozměry: 8" x 32" palců (20,3 x 81,3cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev 100% kanadský javor (Hard - Rock)
Bushingy: Hard PU
Kolečka: 52mm, 99a PU casted, SHR
Ložiska: ABEC-7
Nosnost: 60 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| EAN: | 9354051006780 |
| Barva: | Růžová, Hologram |
| Délka desky: | 32" |
| Doporučený věk: | od 12 let |
| Průměr koleček: | 52 mm |
| ? Šířka desky: | 8" - 20,3 cm |
| ? Tvrdost bushingů: | hard PU |
| ? Tvrdost koleček: | 99a |
Globe - G1 Lineform 8" Olive - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
2 250 Kč
Globe - G1 Nine Dot Four - Black/White 8" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
2 375 Kč
Akce
Tempish - Empty 8" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 441 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

