Hydroponic - DragonBall Z - Piccolo 8" - skateboard
Kód: S0236-04Související produkty
Detailní popis produktu
Hydroponic - DragonBall Z - Piccolo 8" - skateboard
Rozměry: 32" x 8" (81.3 x 20.3cm)
Konstrukce desky: Kombinace kanadského javorového dřeva s Hardrock javorem lepené epoxidem - 7 vrstev
Trucky: Kvalitní hliníkové podvozky
Kolečka: 53 mm, 100a - kónický tvar
Ložiska: Hydroponic ABEC-7
Nosnost: 90 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8435445216075 |
| Barva: | Bílá, Fialová, Kombinovaná, Oranžová, Zelená |
| Délka desky: | 32" - 81 cm |
| Doporučený věk: | od 12 let |
| Průměr koleček: | 53 mm |
| ? Šířka desky: | 8" - 20,3 cm |
Akce
Více barev
2 390 Kč
–33 %
Enuff - Logo Stain - 8" - Natural skateboard
Skladem
(17 ks)
1 590 Kč
Akce
Více barev
1 990 Kč
–15 %
RAD - Logo Progressive 8" Holographic - skateboard
Skladem
(1 ks)
1 681 Kč
Akce
Více barev
1 790 Kč
–5 %
Enuff - Skully Hologram White 7,75" / 7,25" - skateboard
Skladem
(1 ks)
1 690 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

