Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Ethic - Pandora L - Brushed - Freestyle koloběžka
Kód: 14739Související produkty
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Skladem
(1 ks)
399 Kč
+ další
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(20 ks)
726 Kč
Detailní popis produktu
Ethic - Pandora L - Brushed - Freestyle koloběžka
Deska: 13 cm x 56 cm, hliník, konkáva
Řídítka: T řídítka výška 67 cm x šířka 57 cm, CrMo
Výška koloběžky od země k řídítkům: 91 cm
Objímka: 2 šroubová objímka
Kompresní systém: HIC
Headset: integrovaný, bez-závitový
Vidlice: hliníková, bez-závitová, jednodílná
Kolečka: 115 mm s hliníkovým středem
Brzda: Plastová, flex
Ložiska: Větší než běžná 608 = odolnější, výkonnější
Nosnost: 100 Kg
Váha: 3450g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 3760004844051 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Model: | Pandora |
| Průměr koleček: | 115 mm |
| ? Výška jezdce: | 160 - 172 cm, 172 cm a více |
| ? Výška řídítek od země: | 91 cm |
Akce
Více barev
6 349 Kč
–2 %
Ethic - Pandora L - Black - Freestyle koloběžka
Skladem online
6 189 Kč
Akce
Více barev
6 349 Kč
–2 %
Ethic - Pandora L - Blue - Freestyle koloběžka
Skladem online
6 187 Kč
Akce
Více barev
6 859 Kč
–3 %
Ethic - Pandora L - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
6 589 Kč
Akce
Více barev
6 349 Kč
–2 %
Ethic - Pandora L - Red - Freestyle koloběžka
Skladem online
6 187 Kč
Akce
Novinka
Více barev
4 699 Kč
–0 %
Divine - Zephyr S Černá - Freestyle koloběžka
Skladem online
4 698 Kč
Akce
Více barev
2 499 Kč
–0 %
D-Young - Eris Zelená - freestyle koloběžka
Skladem online
2 498 Kč
Akce
Více barev
3 799 Kč
–17 %
Divine - Loki - Černá - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 148 Kč
Akce
Více barev
4 499 Kč
–10 %
Divine - Nyx L - Černá - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 048 Kč
Akce
Více barev
1 890 Kč
–5 %
Panda - Cub Black/Rainbow - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 787 Kč
video
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

