Kamenný obchod a půjčovna - otevírací doba Po-pá 11:00-19:00
Ethic - Pandora L - Red - Freestyle koloběžka
Kód: 14737Související produkty
Více barev
Slamm - Logo Helmet Nebula - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(10 ks)
999 Kč
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Akce
Více barev
749 Kč
–4 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
714 Kč
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
399 Kč
+ další
Více barev
SFR - Dětská sada chráničů - Youth Ramp Triple Pad Set Black/Pink
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
399 Kč
Rekd - Dětská sada chráničů - Junior Heavy Duty Black
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
819 Kč
Detailní popis produktu
Ethic - Pandora L - Red - Freestyle koloběžka
Deska: 13 cm x 56 cm, hliník
Řídítka: T řídítka výška 67 cm x šířka 57 cm, CrMo
Výška koloběžky od země k řídítkům: 91 cm
Objímka: 2 šroubová objímka
Kompresní systém: HIC
Headset: integrovaný, bez-závitový
Vidlice: hliníková, bez-závitová, jednodílná
Kolečka: 115 mm s hliníkovým středem
Brzda: Plastová, flex
Ložiska: Větší než běžná 608 = odolnější, výkonnější
Nosnost: 100 Kg
Váha: 3450g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 3760004844020 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá, Červená |
| Model: | Pandora |
| Průměr koleček: | 115 mm |
| ? Výška jezdce: | 160 - 172 cm, 172 cm a více |
| ? Výška řídítek od země: | 91 cm |
Akce
Více barev
6 859 Kč
–1 %
Ethic - Pandora L - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
6 747 Kč
Akce
Více barev
3 999 Kč
–30 %
Divine - Nyx XS - Červená - Freestyle koloběžka
Skladem online
2 789 Kč
Více barev
Street Surfing - Trickster Black Gum - Freestyle koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(8 ks)
1 490 Kč
Akce
Více barev
2 790 Kč
–10 %
Street Surfing - Ripper Bloody Gold - Freestyle koloběžka
Skladem
(5 ks)
2 489 Kč
video
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

