Kamenný obchod a půjčovna - otevírací doba Po-pá 11:00-19:00
Tempish - TW 110mm / 90a (sada 8 ks)
Kód: TP-1010000443_1_1Související produkty
Akce
3 600 Kč
–29 %
Tempish - Ezza Lady 90 - kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
2 538 Kč
Více barev
2 700 Kč
–48 %
Tempish - Wox Lady Turquoise - Kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
1 400 Kč
+ další
Akce
Více barev
2 375 Kč
–4 %
Tempish - WOX 2.0 LADY - Gold - kolečkové brusle
Skladem online
2 276 Kč
Akce
Více barev
2 375 Kč
–4 %
Tempish - WOX 2.0 LADY - Pink - kolečkové brusle
Skladem online
2 276 Kč
1 775 Kč
–18 %
Tempish - REBEL T - kolečkové roztahovací brusle
Skladem online
1 445 Kč
Akce
3 800 Kč
–18 %
Tempish - Viber L.E. 90 - Kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
3 114 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - TW 110mm / 90a (sada 8 ks)
Rozměry: 110 x 24 mm
Tvrdost: 90a
Sada: 8ks - na obě brusle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | 8592678076255 |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 90a |
| Doporučené použití: | Tréninkové a závodní rychlostní bruslení. |
| Typ kolečka: | TW |
| Průměr kolečka: | 110 mm |
| Tvrdost kolečka: | 90A |
| Sada: | 8 kusů |
| Počet setů v kartonu: | 14 |
Akce
od 399 Kč až –59 %
SFR - Light Up Inline Wheels - 64, 70, 72 mm - Pink
Skladem
(1 ks)
od 190 Kč
Tempish - ONE 76mm / 82a (sada 8 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
265 Kč
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Více barev
Tempish - Rideon 80x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
675 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

