Tempish - FLASHING 76mm / 85a (sada 2 ks)
Kód: TP-101000043_1_4 TP-101000043_1_2 TP-101000043_1_3 Zvolte variantuSouvisející produkty
Více barev
2 700 Kč
–22 %
Tempish - Wox Green - Kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
2 080 Kč
Více barev
4 245 Kč
–1 %
Tempish - Wenox Top Lady 100 Purple - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
4 175 Kč
Více barev
2 700 Kč
–48 %
Tempish - Wox Lady Turquoise - Kolečkové brusle
Skladem online
1 400 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - FLASHING 76mm / 85a (sada 2 ks)
Rozměry: 76 x 24 mm
Tvrdost: 85a
Sada: 2 ks, lze barevně nakombinovat více sad
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Bílá, Červená, Modrá |
| Průměr koleček: | 76 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 85a |
| ? Svítící kolečka: | Ano |
| Doporučené použití: | Rekreační sport. |
| Typ kolečka: | FLASHING |
| Průměr kolečka: | 76 mm |
| Tvrdost kolečka: | 85A |
| Sada: | 2 |
| Počet setů v kartonu: | 25 |
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A White - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 80x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
675 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

