Extra sleva 5% na Divine s kódem DIVINE5 jen do pondělí 18.5.
Extra sleva 10% na Ethic s kódem ETHIC10 jen do pondělí 18.5.
Rozměry: 72 x 24 mm
Tvrdost: 84a
Sada: 4ks - na jednu brusli
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Průměr koleček: | 72 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 84a |
| Doporučené použití: | Rekreační a sportovní až závodní bruslení. |
| Typ kolečka: | RADICAL |
| Průměr kolečka: | 72 mm |
| Tvrdost kolečka: | 84A |
| Sada: | 4 kusy |
| Počet setů v kartonu: | 50 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

