Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Root - Type R Pro Gold Rush - Freestyle koloběžka
Kód: RI9350759078890Související produkty
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Skladem
(1 ks)
16.45 €
+ další
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
41.20 €
Akce
Více barev
30.89 €
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(20 ks)
29.94 €
Detailní popis produktu
Root - Type R Pro Gold Rush - Freestyle koloběžka
Deska: 12,2 cm x 50 cm, hliník
Řídítka: výška 58 cm x šířka 55 cm
Výška koloběžky od země k řídítkům: 82,5 cm
Objímka: 2-šroubová objímka
Headset: Bezzávitové
Vidlice: Jeden kus
Kolečka: 110 mm
Brzda: bezpružinková (Flex fender)
Ložiska: ABEC-9
Nosnost: 100 kg
Váha: 3600 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 9350759078890 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá, Zlatá |
| ? Průměr kolečka: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 138 - 149 cm, 149 - 160 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 82,5 cm |
Akce
Více barev
136.04 €
–10 %
Divine - Godie - Černá - Freestyle koloběžka
Skladem online
122.39 €
Akce
Více barev
70.06 €
–0 %
D-Young - Fenrir Zelená - freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
70.02 €
Akce
Více barev
136.04 €
–10 %
Divine - Godie - Stříbrná - Freestyle koloběžka
Skladem online
122.39 €
Akce
Více barev
185.53 €
–10 %
Divine - Nyx L - Stříbrná - Freestyle koloběžka
Skladem online
166.93 €
Více barev
Street Surfing - Ripper Myth Gold - Freestyle koloběžka
Skladem online
115.05 €
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

