Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Micro - Sprite LED neochrome - Dětská skládací koloběžka
Kód: MK-SA0237Související produkty
Detailní popis produktu
Micro - Sprite LED neochrome - Dětská skládací koloběžka
Typ: dětská skládací koloběžka - ideální koloběžku pro děti, které vyrostly z vozítek, odrážedel nebo trojkolek a chtějí přestoupit na koloběžku se dvěma kolečky
Rozměr: 66 x 10 x 24 cm
Rozměry desky: 34 x 10 cm
Rozměry řídítek: 64-93 x 38 cm
Kolečka: 120/120mm PU, šířka 24mm, LED světla
Věk: od 6 let
Váha: 2,98 kg
Nosnost: 100 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 7630053550004 |
| Typ: | Dětské skládací koloběžky |
| Barva: | Metalická tyrkysová |
| Doporučený věk: | 5 - 12 let |
| Model: | Sprite |
| ? Nosnost: | 100 kg |
| ? Počet koleček: | 2 |
| ? Výška řídítek od země: | 64 - 93 cm |
Akce
Více barev
119.18 €
–3 %
Micro - Sprite LED Petrol Stripe - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
115.26 €
Akce
Více barev
119.18 €
–3 %
Micro - Sprite LED Purple Stripe - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
115.26 €
Akce
Více barev
102.68 €
–5 %
Micro - Mini Deluxe ECO - Black - Dětská koloběžka
Skladem online
97.53 €
Akce
Více barev
98.56 €
–5 %
Micro - Mini Deluxe Lavender - Dětská koloběžka
Skladem
(1 ks)
93.61 €
Akce
Více barev
193.40 €
–5 %
Micro - Cruiser LED Neochrome - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
183.67 €
Akce
Více barev
106.80 €
–3 %
Micro - Mini Deluxe LED Pink - Dětská koloběžka
Skladem online
102.56 €
Akce
143.92 €
–2 %
Micro - Sprite Pearl LED Blue - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
140.62 €
Akce
Více barev
160.41 €
–1 %
Micro - Maxi Micro Deluxe Pro LED Purple - Dětská koloběžka
Skladem online
158.19 €
Akce
Více barev
152.16 €
–3 %
Micro - Maxi Deluxe Pro black-red - Dětská koloběžka
Skladem
(1 ks)
146.19 €
Akce
Více barev
98.56 €
–0 %
Micro - Trike Deluxe Pink - Dětské vozítko
Skladem online
98.52 €
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5.0
2 hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
JP
Jana Pažáková
|
13.2.2024
Všetko v poriadku, super

