Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Micro - 3D Panda LED - Dětská helma
Kód: MK-AC2269BX MK-AC2270BX Zvolte variantuSouvisející produkty
Akce
156.29 €
–3 %
Micro - Sprite Suspension Pink - Skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
150.43 €
Více barev
Micro - Mini Deluxe Glow LED Plus Lime - Dětská koloběžka
Skladem online
135.67 €
Akce
Více barev
160.41 €
–4 %
Micro - Cruiser Purple - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
152.58 €
Akce
Více barev
152.16 €
–5 %
Micro - Maxi Deluxe Pro purple - Dětská koloběžka
Skladem online
144.54 €
Akce
139.79 €
–1 %
Micro - Sprite ECO LED Green - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
138.14 €
Akce
Více barev
152.16 €
–5 %
Micro - Maxi Deluxe LED Red - Dětská koloběžka
Skladem online
144.54 €
Akce
Více barev
98.56 €
–0 %
Micro - Trike Deluxe Pink - Dětské vozítko
Skladem online
98.52 €
Akce
Více barev
160.41 €
–1 %
Micro - Maxi Micro Deluxe Pro LED Purple - Dětská koloběžka
Skladem online
158.19 €
Akce
Více barev
160.41 €
–5 %
Micro - Maxi Micro Deluxe Pro LED Pink - Dětská koloběžka
Skladem
(1 ks)
152.37 €
Detailní popis produktu
Micro - 3D Panda LED - Dětská helma
Vlastnosti: EPS vložka, 8 větracích otvorů, magnetický systém zapínaní
Dostupné velikosti: XS, S
- XS: obvod hlavy 46-50cm - 1-3 roky
- S: obvod hlavy 48-53cm - od 3. let
Hmotnost helmy: 340g
Normy:
- splňuje normu EN 1078 (přilby pro cyklisty a pro uživatele skateboardů a kolečkových bruslí)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Helmy na freestyle koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 7630053545611 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 280 g |
| LED světlo: | Ano |
| Odvětrávací otvory: | 8 |
| Velikost: | XS - 46-50 cm, S - 48-53 cm |
| Vnější materiál: | Tvrzený plast |
| Vnitřní materiál: | Bezpečnostní výplň EPS |
| Zajištění: | Nastavitelná magnetická přezka |
| ? Změna velikosti: | Regulační kolečko |
| ? Obvod hlavy a věk: | 46-48 cm - 1-3 let, 48-51 cm - 3-5 let, 51-54 cm - 5-8 let |
Akce
Více barev
58.56 €
–0 %
Micro - LED 3D Scootersaurus V3 - Dětská helma
Skladem
(1 ks)
58.52 €
Akce
44.95 €
–4 %
Micro - LED Autumn Red M (52-56 cm) - helma
Skladem online
42.72 €
+ další
Akce
53.20 €
–3 %
Micro - LED Neon Green S (51-54 cm) - helma
Skladem online
51.22 €
+ další
Akce
Více barev
57.32 €
–4 %
Micro - Neochrome Pink LED - Dětská helma
Skladem
(1 ks)
54.47 €
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5.0
1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
DP
David Polouček
|
22.4.2024
Přilba se zdá kvalitní, malý si ji hned oblíbil.

