Crisp - Blaster Black/Pink Cracking - freestyle koloběžky
Kód: 1220502Související produkty
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Skladem
(1 ks)
399 Kč
+ další
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(21 ks)
726 Kč
Detailní popis produktu
Crisp - Blaster Black/Pink Cracking - freestyle koloběžky
Deska: 48 x 11,4 cm
Řídítka: Y řídítka z oceli, měkké gumové gripy se vzorkem (56 x 53 cm)
Rám: CrMo
Vidlice: Hliník
Výška koloběžky od země k řídítkům: 81cm
Kolečka: 110 x 24 mm, PU high rebound
Ložiska: ABEC 9
Brzda: Flex Fender
Hmotnost: 3700g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 9342662000556 |
| Barva: | Černá, Růžová |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| ? Průměr kolečka: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 126 - 138 cm, 138 - 149 cm, 149 - 160 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 81 cm |
Akce
Více barev
1 699 Kč
–0 %
D-Young - Fenrir Zelená - freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 698 Kč
Akce
Více barev
3 490 Kč
–2 %
Micro - Trixx Ocean Blue 2.0 - Dětská freestylová koloběžka
Skladem online
3 419 Kč
Akce
Více barev
4 499 Kč
–10 %
Divine - Nyx L - Stříbrná - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 048 Kč
Akce
1 825 Kč
–18 %
Tempish - Ventus Mine II - freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 490 Kč
Více barev
Addict - Defender - Icon Red/Black - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 750 Kč
6 480 Kč
–34 %
Tempish - Gang Erax Rainbow - Freestyle koloběžka
Skladem online
4 240 Kč
Akce
Více barev
3 690 Kč
–10 %
Slamm - Mischief - Glitch - Freestyle koloběžka
Skladem
(15 ks)
3 290 Kč
Akce
Více barev
6 859 Kč
–7 %
Ethic - Pandora M - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
6 348 Kč
Akce
Více barev
2 749 Kč
–2 %
CORE - CD1 Red - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 689 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

