Crisp - Blaster Black/Pink Cracking - freestyle koloběžky
Kód: 1220502Související produkty
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Skladem
(1 ks)
399 Kč
+ další
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(21 ks)
726 Kč
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Detailní popis produktu
Crisp - Blaster Black/Pink Cracking - freestyle koloběžky
Deska: 48 x 11,4 cm
Řídítka: Y řídítka z oceli, měkké gumové gripy se vzorkem (56 x 53 cm)
Rám: CrMo
Vidlice: Hliník
Výška koloběžky od země k řídítkům: 81cm
Kolečka: 110 x 24 mm, PU high rebound
Ložiska: ABEC 9
Brzda: Flex Fender
Hmotnost: 3700g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 9342662000556 |
| Barva: | Černá, Růžová |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Průměr kolečka: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 126 - 138 cm, 138 - 149 cm, 149 - 160 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 81 cm |
Akce
2 690 Kč
–2 %
Micro - Ramp Cyan - Dětská freestylová koloběžka
Skladem online
2 635 Kč
Akce
Více barev
3 499 Kč
–10 %
Divine - Godie - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 148 Kč
Akce
Více barev
3 799 Kč
–21 %
Divine - Loki - Červená - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 999 Kč
Akce
4 375 Kč
–19 %
Panda - Primus Gold Deck - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 537 Kč
Akce
Více barev
4 090 Kč
–19 %
Slamm - Assault - Blue - Freestyle koloběžka
Skladem
(3 ks)
3 290 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

