Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Street Surfing - Trickster Orange Dawn - Freestyle koloběžka
Kód: ES-0407037Související produkty
Akce
Více barev
30.89 €
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(20 ks)
29.94 €
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
41.20 €
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Skladem
(1 ks)
16.45 €
+ další
Detailní popis produktu
Street Surfing - Trickster Orange Dawn - Freestyle koloběžka
Deska: 29 x 11 cm, grip, vyztužená hliníková deska ze slitiny 6061
Řídítka: BMX řidítka 40 cm x 60 cm, gumové gripy a krycí špunty, pevná řídítka ze slitiny 6061
Výška od země k řídítkům: 79 cm
Objímka: 3 násobně šroubovaná objímka
Headset: hlavové složení závitové
Vidlice: ocelová vidlice z jednoho kusu - závitová
Kolečka: 100 mm x 24 mm, 80A kolečka s PU středy
Brzda: Flex brzda
Ložiska: Abec - 5
Nosnost: 100 Kg
Váha: 2600 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 813398028866 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá, Oranžová |
| Průměr koleček: | 100 mm |
| ? Výška jezdce: | 126 - 138 cm, 138 - 149 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 79 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Více barev
Street Surfing - Trickster Pink Dawn - Freestyle koloběžka
Skladem online
61.44 €
Více barev
Street Surfing - Trickster Black Gum - Freestyle koloběžka
Skladem online
61.44 €
Akce
Více barev
164.91 €
–16 %
Divine - Loki - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
137.24 €
Akce
Více barev
177.28 €
–14 %
Divine - Nyx M - Modrá - Freestyle koloběžka
Skladem online
151.96 €
267.22 €
–34 %
Tempish - Gang Erax Rainbow - Freestyle koloběžka
Skladem online
174.85 €
Akce
Více barev
103.05 €
–0 %
D-Young - Eris Zelená - freestyle koloběžka
Skladem online
103.01 €
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

