Tempish - RADICAL 110mm / 86a/85a (sada 3 ks)
Kód: TP-10100004149_1_2 TP-10100004149_1_1 Zvolte variantuSouvisející produkty
Akce
3 950 Kč
–20 %
Tempish - Viber L.E. 110 - Kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
3 139 Kč
Akce
3 145 Kč
–6 %
Tempish - Volt-R - brusle na In-line hokej
Skladem online
2 947 Kč
Akce
Více barev
3 950 Kč
–4 %
Tempish - WSX 90 FLS LADY - Vanilla - kolečkové brusle
Skladem online
3 785 Kč
od 3 270 Kč až –99 %
Tempish - RSC-X - kolečkové brusle
Skladem online
3 270 Kč
+ další
Akce
3 950 Kč
–4 %
Tempish - WSX 90 FLS - Black - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
3 785 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - RADICAL 110mm / 86a/85a (sada 3 ks)
Rozměry: 110 x 24 mm
Tvrdost: 85a / 86a
Sada: 3ks - na jednu brusli
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 86a |
| Doporučené použití: | Rekreační a sportovní až závodní bruslení. |
| Typ kolečka: | RADICAL |
| Průměr kolečka: | 110 mm |
| Tvrdost kolečka: | 86A |
| Sada: | 3 |
| Počet setů v kartonu: | 50 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

