Tempish - RADICAL 100mm / 85a/86a (sada 3 ks)
Kód: TP-10100004148_1_2 TP-10100004148_1_1 Zvolte variantuSouvisející produkty
Akce
Více barev
4 245 Kč
až –21 %
Tempish - Wenox Top Lady 100 Gold - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
od 3 339 Kč
Více barev
2 700 Kč
–22 %
Tempish - Wox Blue - Kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
2 080 Kč
1 775 Kč
–18 %
Tempish - REBEL T - kolečkové roztahovací brusle
Skladem online
1 445 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - RADICAL 100mm / 85a/86a (sada 3 ks)
Rozměry: 100 x 24 mm
Tvrdost: 85a / 86a
Sada: 3ks - na jednu brusli
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Průměr koleček: | 100 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 86a |
| Doporučené použití: | Rekreační a sportovní až závodní bruslení. |
| Typ kolečka: | RADICAL |
| Průměr kolečka: | 100 mm |
| Tvrdost kolečka: | 86A |
| Sada: | 3 |
| Počet setů v kartonu: | 50 |
Novinka
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Akce
od 399 Kč až –59 %
SFR - Light Up Inline Wheels - 64, 70, 72 mm - Pink
Skladem
(2 ks)
od 190 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

