Extra sleva 5% na Divine s kódem DIVINE5 jen do pondělí 18.5.
Extra sleva 10% na Ethic s kódem ETHIC10 jen do pondělí 18.5.
POUŽITÍ: Vnitřní / venkovní - tancování, rekreační a sportovní fitness bruslení začátečníci i pokročilí bruslaři
BOTA: pravá hovězí kůže, středně vyztužená bota s přechodem ke komfortnímu (měkčímu) vyztužení v oblasti nad kotníkem - zajišťuje pohodlný pohyb
RÁM: Hliníkový – lehký a odolný rám
TREKY: Hliníkové a odolné
KOLEČKA: 54 x 32 mm, 82a polyuretanová kolečka
LOŽISKA: ABEC-7 Chrome
BRZDA: PU, snadno vyměnitelná / odmontovatelná
NOSNOST : 100kg
TABULKA VELIKOSTÍ - délka stélky
| Kategorie: | Dětské trekové brusle |
|---|---|
| EAN: | 8592678050002 |
| Typ: | Trekové brusle |
| Barva: | Bílá |
| Pohlaví: | Dětské brusle |
| Doporučené použití: | tancování, rekreační a sportovní fitness bruslení začátečníci i pokročilí bruslaři |
| Skelet: | hovězí kůže, středně vyztužená bota s přechodem ke komfortnímu (měkčímu) vyztužení v oblasti nad kotníkem - zajišťuje pohodlný pohyb |
| Vnitřní materiál: | vlhkost odvádějící materiál BK mesh |
| Podvozek: | pevnostní AL slitina, s nastavitelnou pozicí brzdy |
| Silentblok(cushion): | PUC 85A |
| Typ kolečka: | QUAD PU HR |
| Průměr kolečka: | 54 mm |
| Tvrdost kolečka: | 82 A |
| Ložiska: | ABEC 7 chrome |
| Stopper: | PU |
| Systém zapínání: | šněrování |
| Maximální zatížení [kg]: | 100 |
| Stupeň únosnosti sportovního zatížení: | 3 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.