Riviera - Glass Off 41" longboard

5 590 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Longboard Riviera Glass Off pochází z našich surfových kořenů a je vším, co chcete od klasického longboardu. Je to právě krásná grafika, která Vás láká k návratu do zapomenutých ostrovů, na které jste si udělali surfařský výlet v minulosti. Je to právě tvar desky, který vám umožní carving příjezdových cest, zatímco budete snít o surfování a nekonečných plochách oceánu. Dejte si nohy na palubu a prozkoumejte některé nezapomenutelné vize života na moři a na perfektních vlnách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Riviera - Glass Off 41" longboard

 

Typ: Carving, cruising

Rozměry: 101,6 cm x 24,1 cm (40" x 9,5" palců)

Rozvor: 64,3 cm (25,33" palců)

Konstrukce desky: 8mi vrstvá, kanadský javor

Trucky: Paris 180 mm Trucks

Kolečka: Divine Road Rippers 70 mm, 78a - UPOZORNĚNÍ - barva koleček nemusí odpovídat obrázku

Ložiska: ABEC - 5 Speed Bearing

Nosnost: 100 Kg

 

 

  Paris Trucky 169 mm jsou perfektní pro jakýkoli povrch. Jsou schopny zvládnout cokoliv, čemu je vystavíte. 169mm hanger je perfektní velikost pro většinu desek a zvládají všechny styly jízdy. Paris Trucks jsou osazeny s bushingy Divine 90a.
  Kolečka Divine Street Slayer jsou naše nejlepší kolečka pro slidy. Jejich kulaté hrany a off-setové středy zajišťují dokonalé slidy.
 

Riviera Maple Construction je systém výroby desek Riviera, používají jako standard Hard Rock North American Maple (Javor) - pouze tu nejlepší javorovou dýhu. Dýhy javoru jsou lepeny a spojeny speciálním lepidlem Super Resin. Dokonalá kombinace prokládání javorové dýhy tvoří silnou desky.

 

Riviera používá pro lepení každé desky exkluzivní Super Resin lepidlo.  Lepidlo je speciální epoxidová pryskyřice určená speciálně pro skateboarding. Lepidlo Super Resin je lehčí a silnější než tradiční lepidla založená na vodním základu, jen tak se časem neporuší, přičemž je odolné vůči změnám teploty okolního prostředí, které mohou mít velký vliv na výkon. Díky tomu jsou desky silnější, odolnější proti deformaci, mají delší životnost a odolávají lépe nárazu. Super Resin lepdlo také vytváří pevné pouto mezi mnoha různými kombinacemi obou kompozitních a organických materiálů, které používáme v našich deskách.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KOMPLETNÍ LONGBOARDY
Hmotnost: 3.5 kg
Barva: Kombinovaná, Modrá, Oranžová
Typ longboardu: Pintail
Velikost: 41" - 104 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: