KAMENNÝ OBCHOD OTEVŘENÝ PO-PÁ 11-18 hod.

Riviera - Heta 40" - longboard

Riviera - Heta 40" - longboard

0x

Nový model Riviera Heta je dropthrough longboard pro freeride, carving a cruising, jízdu městem. Symetrická deska je z bambusu, uhlíkových vláken a sklolaminátu a díky dvěma kicktailům na ní můžete dělat jeden trik za druhým. Deska je ale opatřená hlubokou konkávou, takže ti při sjíždění případného kopečku nebo agresivním carvingu podrží nohy. Pokud hledáš pohodlnou širokou desku na projížďky městem nebo parkem a chceš zkoušet i triky, je Heta tvoje jasná volba!

Značka:
Ložiska:
Naše cena:
7 590
Dostupnost:
do 5 dnů
  • Zboží bude odesláno do 3 nebo 5 pracovních dnů.
  • Zboží je možné vyzvednout v kamenné prodejně po obdržení emailu či sms.
Hlídat

Riviera - Heta 40" - longboard

 

Typ: Carving, cruising, freeride

Rozměry: 101,6 cm x 24,13 cm (40,5" x 9,5" palců)

Rozvor: 68,58 cm (27,5" palců)

Konstrukce desky: bambus, sklolaminát a uhlíková vlákna průhledný grip

Trucky: Paris Truck V2 180 mm

Kolečka: Divine Street Slayer 72 mm, 82a - UPOZORNĚNÍ - barva koleček nemusí odpovídat obrázku

Ložiska: ABEC - 5 Speed Bearings

Nosnost: 95 kg

 

 

Trucky Paris - Honzovy longboardy Paris Trucky 169 mm jsou perfektní pro jakýkoli povrch. Jsou schopny zvládnout cokoliv, čemu je vystavíte. 169mm hanger je perfektní velikost pro většinu desek a zvládají všechny styly jízdy. Paris Trucks jsou osazeny s bushingy Divine 90a.
Kolečka Divine - Honzovy longboardy Kolečka Divine Street Slayer jsou naše nejlepší kolečka pro slidy. Jejich kulaté hrany a off-setové středy zajišťují dokonalé slidy.
Javor Riviera - Honzovy longboardy

Riviera Maple Construction je systém výroby desek Riviera, používají jako standard Hard Rock North American Maple (Javor) - pouze tu nejlepší javorovou dýhu. Dýhy javoru jsou lepeny a spojeny speciálním lepidlem Super Resin. Dokonalá kombinace prokládání javorové dýhy tvoří silnou desky.

Lepidlo Riviera - Honzovy longboardy

Riviera používá pro lepení každé desky exkluzivní Super Resin lepidlo.  Lepidlo je speciální epoxidová pryskyřice určená speciálně pro skateboarding. Lepidlo Super Resin je lehčí a silnější než tradiční lepidla založená na vodním základu, jen tak se časem neporuší, přičemž je odolné vůči změnám teploty okolního prostředí, které mohou mít velký vliv na výkon. Díky tomu jsou desky silnější, odolnější proti deformaci, mají delší životnost a odolávají lépe nárazu. Super Resin lepdlo také vytváří pevné pouto mezi mnoha různými kombinacemi obou kompozitních a organických materiálů, které používáme v našich deskách.