Tempish - Coon DT 32,5 - longboard
Kód: TP-106001058_1_1Související produkty
Akce
1 225 Kč
–10 %
Tempish - Reaper - Rukavice na longboard
Skladem online
1 102 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - Coon DT 32,5 - longboard
Typ: cruising
Rozměry: 32,5" x 8,5" (82,5 x 21,6 cm)
Konstrukce desky: 8vrstvý javor, černý grip OS780, drop through + rocker concave
Trucky: 6" (125 mm) Reversed trucks, 92a
Kolečka: 63 x 48 mm, 78A
Ložiska: ABEC-7 chrome steel
Nosnost: 100 kg


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní longboardy |
|---|---|
| EAN: | 8592678157121 |
| Barva: | Béžová |
| ? Typ longboardu: | Drop Thru |
| Velikost: | 32" - 81 cm, 32,5" - 83cm |
| Doporučené použití: | Carving/freeride |
| Materiál desky: | 1st and 8th ply Canadian maple, 2nd-7th ply Russian maple |
| Tvar desky: | drop through + rocker concave |
| Rozměr desky: | 32,5"×8,5" |
| Velikost desky: | 32,5" |
| Grip: | OS780 grip tape |
| Silentblok(cushion): | PUC 92A SHR |
| Kolečka: | 63*48 mm |
| Tvrdost kolečka: | 78A |
| Rozvor: | 35cm/ 13,75“ |
| Podvozek: | 6'' reversed trucks, coating |
| Ložiska: | ABEC 7 chrome steel |
| Maximální zatížení [kg]: | 100 |
Akce
Více barev
1 360 Kč
–12 %
Tempish - Fox-N 32,5" DT - longboard
Skladem
(3 ks)
1 190 Kč
Akce
2 260 Kč
–29 %
Tempish - Mini Nautical 33" - longboard
Skladem
(1 ks)
1 590 Kč
Více barev
Mindless - Nomad Pintail 44" Natural - longboard
Skladem
(2 ks)
2 990 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

